REFERENCE


Lukáš Smekal

Prodej 1kk Štefáčkova, Brno

Jako kupující jsme byli velice spokojeni s poskytnutými realitními službami, které byly zcela komplexní, rychlé a profesionální.
Od podpisu rezervační smlouvy po převzetí koupeného bytu neuplynuly ani dva měsíce. Při následné další spolupráci při pronájmu bytu se budu na Vás s důvěrou obracet. Děkuji.    


Šmídková Bohdana

Prodej dům Koryčany

Žijeme v cizině a paní Bayerová nám pomáhá s koupí domu na dálku. Máme s ní vynikající zkušenost, je rychlá, ochotná, má hluboké znalosti ve svém oboru a úžasnou pracovní etiku. Během celého procesu se naskytly různé nečekané situace a paní Bayerová vždycky věděla, jak si poradit, vše řešila velmi profesionálně a s optimistickým pohledem na věc. Velmi oceňujeme, že paní Bayerová je otevřená našim nesčetným otázkám a že její jednání je vždy transparentní.

Bohdana a Julio, bohdana51@yahoo.cz

 
Šnajdrová Dana

Prodej bytu 3kk Mlýnské nábřeží, Brno

Na p. Bayerovou mohu dát ty nejlepší reference, byla mi doporučená známýma je velice milá, ochotná, vstřícná,  průběžně prodeje nemovitosti mě informovala na každý telefonát či SMS reagovala a velice dobře vše vysvětlila a poradila. Je mi 67let a už nejsem pružná v přemýšlení, ale vždy jsem všemu porozuměla. p. Bayerovou budu ráda doporučovat

MUDr. Milan Sedláček

RD Jugoslávská, Brno

Třikrát na výbornou. Pouze zde jsme svěřili realizaci tří nemovitostí do dobrých rukou. Široký rozhled ve financování a v developmentu. Skvělá orientace v legislativě. Děkujeme


MUDr. Milan Sedláček

Hrbková Renata

Prodej bytu 1kk Štefáčkova, Brno

Prodej bytu v Brně a posléze předávání bytu jsem řešila s paní Bayerovou.
Paní Bayerová je velice příjemná, spolehlivá a profesionální.
Obchod proběhl hladce a bez problému.
Byla jsem velice spokojená.

Hrbková renyberu@seznam.cz


Radek Strouhal

Prodej pozemků Blučina

Prodej stavebních pozemků Blučina

Se slečnou Bayerovou spolupracuji již delší dobu.  Nedávno se jí podařila vyřešit celkem zapeklitá situace okolo pozemků, které bylo potřeba převést na stavební parcely. Takže spokojenost a mohu jen doporučit.

DS stavby, s.r.o. 
MDDr. Marie Vogtová 

Koupě bytu Preslova, Brno

Než jsem se rozhodla využít služeb realitní makléřky pro nákup bytu, byla jsem skeptická zda tyto služby vůbec potřebuji a zda půjde o službu, která si skutečně zaslouží takové finanční ohodnocení. Nakonec jsem se naštěstí rozhodla pro spolupráci s paní makléřkou Lucií Bayerovou a skutečně jsem ráda, že jsem tak učinila!
Tato makléřka je výborná profesionálka na svém místě, která chce v prvé řadě skutečně pomoci klientům a hlavně je velmi schopná a šikovná, takže toho i umí docílit. Nedokázala jsem si představit, kolik práce a vyřizování je za zdánlivě jednoduchým obchodem a jsem vděčná, že jsem touto zkušeností prošla právě s ní a pro další prodej nebo nákup realit tak určitě opět učiním!

Osková Veronika

Prodej bytu Palackého t. Brno

S paní Bayerovou jsme byli velice spokojeni a pokud bude ještě někdy potřeba, zase rádi její služby využijeme.Lukavský Kamil

Prodej byt 2+1 Oblá Brno

Nemovitost jsme prodávali poprvé a velice se nám líbila komplexnost služeb, které nám byly poskytnuty, jak paní makléřkou, tak lidmi kteří nám jí byli doporučeni.

Kamil L. Oulehl@gmail.com

Niedrová Jarka

Prodej bytu 2+kk Bohdalice

p. BAYEROVÁ je skvělá, moc mě pomohla a můžu jen doporučit p. LUCII.